Питна вода «Шаянська Джерельна» - екологічно чиста природна вода Закарпаття

Shajanska dgherelna

У глибинах піднебесних Карпатських гір, далеко від шкідливих впливів цивілізації, з артезіанської свердловини № 834, видобувається екологічно чиста природна вода – «Шаянська Джерельна». Джерело води знаходиться в кристально-чистому районі Закарпаття, недалеко від знаменитого курорту «Шаян» та біосферного заповідника Долина Нарцисів, який охороняється державою.

«Шаянська джерельна», природна вода, що володіє прекрасними смаковими якостями, призначена як для пиття, так і для приготування їжі. Питна вода «Шаянська Джерельна» чудово освіжає і втамовує спрагу, а за рахунок оптимального рівня мінералізації – 0.6 г/дм3, ідеально підходить для щоденного застосування.
Питна вода «Шаянська Джерельна» відрізняється унікальним і збалансованим хімічним складом, а також вона:

  •  розливається на місці видобутку;
  •  не вимагає додаткового очищення;
  •  не містить іонів тимчасової жорсткості;
  •  має бактеріологічну стабільність.

 

Тому, питна вода «Шаянська джерельна» славиться своєю первозданною чистотою. Якщо застосовувати її кожен день, помітно покращаться процеси травлення, нормалізується обмін речовин і загальне самопочуття. Питна вода «Шаянська Джерельна» - природна вода, збагачена натрієм, калієм, магнієм і кальцієм, завдяки яким організм отримує необхідну кількість мінералів, освіжається і набирається сил. Питна вода «Шаянська Джерельна» насичена оптимальним набором макро- і мікроелементів, що робить її корисною для відновлення і омолодження організму.

Природна вода «Шаянська джерельна» розливається в ПЕТ - пляшки ємністю 18,9; 11,0; 5,0; 1,5 и 0,5 л.

Природна вода «Шаянська джерельна» - смачна і корисна питна вода для людей будь-якого віку і стану здоров'я.