Про компанію «Шаянські мінеральні води»

ТОВ "Шаянські мінеральні води"  - найбільший виробник мінеральних вод на Закарпатті.

Компанією Шаянські мінеральні води пропонуються споживачеві, видобуті в екологічно чистому районі Закарпаття, лікувально-столові мінеральні води: «Шаянська», «Драгівська», «Поляна цілюща», питна природна вода - «Шаянська джерельна» і мінеральна природна столова вода - «Шаянка».

На території ТОВ «Шаянські мінеральні води» знаходиться свердловина, з якої відбувається розлив природної столової мінеральної води, тому мінеральні води не піддаються промисловій обробці і зберігають весь спектр природних мінералів.

Якість продукції, що виробляється ТОВ «Шаянські мінеральні води» контролює власна атестована виробнича лабораторія, в якій лікувально-столові мінеральні води, питна природна вода і мінеральна природна столова вода проходять дослідження за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками.
Продаж мінеральної води відбувається в ПЕТ пляшках з оригінальними рельєфними логотипами торгових марок і відповідними кришками, що дозволяють уберегти продукцію від підробок і фальсифікацій.

Продаж мінеральної води орієнтується на максимальне задоволення потреб споживачів. Саме тому ТОВ «Шаянські мінеральні води» створило дочірнє підприємство «СК ТРЕЙД ГРУПП» (AKTIVA), яке займається доставкою води в будинки і офіси. На даний момент продаж мінеральної води здійснюється в тарі різної місткості: 0,5 л., 1,5 л., 5,0л. і 18,9 л. Також продаж мінеральної води відбувається в інтернет магазині - www.aktiva.com.ua

У своїй роботі компанія «Шаянські мінеральні води» спрямована на дотримання високих стандартів якості продукції, що виробляється і на розширення її асортименту.

Компанія «Шаянські мінеральні води» рада співпраці на взаємовигідних умовах! Якщо Ви маєте намір придбати кристально-чисті мінеральні води, із старовинних джерел Закарпаття, звертайтеся в компанію «Шаянські мінеральні води», адреса і телефони вказані на сторінці «Контакти».